Zurich Sigorta

2008 yılında kurulmuş olan Zurich Sigorta şirketi, müşterilerin ihtiyaç duyduğu anda yanında olmayı ilke edinmiştir. Vizyonları, sektörde en iyi sigorta şirketi olarak tanınmaktır. Misyonları ise, müşterilerin riskleri anlamalarına ve yönetmelerine yardımcı olmak ve onlara daha güvenli bir dünya yaratmaktır.

Sigortacılık sektöründe dinamik, kendini sürekli geliştiren ve yenilikleri takip eden bir kalite anlayaşına sahiptir. Bu gücü bir ölçüde arkasında bulunan Zurich Sigorta Grubundan almaktadır. Grup, 170’den fazla ülkede hizmet veren ve geniş bir ürün portföyüne sahip olan, lider bir sigorta şirketidir.

Zurich Sigorta şirketi, yangın, kaza, sağlık, nakliyat, mühendislik, kredi sigortaları ve hukuksal koruma sigortaları dallarında faaliyet göstermektedir.

Araç sigortaları dalında, araç sahiplerine, Benim arabam sigortası, Benim motorsikletim sigortası, Zorunlu trafik sigortası, Arabama değer sigortası ve benzeri çok farklı araç sigortaları sunmaktadır.

Sağlık sigortaları branşında, Acil sağlık sigortası, Benim ailem sigortası ve Seyahat sağlık sigortası, ürünlerinden sadece bir kaçıdır.

Zurich Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, İlk ateş konut sigortası, Benim evim sigortası, Konut eşya sigortası, Çucuğumun eğitimi sigortası, Zorunlu deprem sigortası (DASK), Devlet destekli tarım sigortası, Kredi kartı işsizlik sigortası, Kredi kartı güvende sigortası, Yat paket sigortası, Eczane paket sigortası, Kuyumcu paket sigortası, POS sigortası ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Zurich Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 0 665 Konuşa Konuşa Sigortacılık Hattı aranabilir.

Zurich Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.zurichsigorta.com.tr

http://otohasar.zurichsigorta.com.tr/servisler/harita.php

http://otohasar.zurichsigorta.com.tr/servisler/harita.php?AN=1000

http://www.zurichsigorta.com.tr

http://www.cgm.com/tr/products___solutions_3/quicklink/Contracted_Health_Institute_Search.tr.jsp

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.