Yapı Kredi Sigorta Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Şirketin 1943 yılında Halk Sigorta olarak başlayan sigorta yolculuğu, 2000 yılından sonra Yapı Kredi Sigorta olarak devam etmektedir. Yapı Kredi Sigorta, sigortacılık sektöründe, ihtiyacı olan herkesin ilk aklına gelen isim olmayı, ayrıca kalıcı ve öncü olmayı vizyon olarak belirlemiştir. Uluslararası sigortacılık sektöründe de referans olacak bir birikime ve finansal güce ulaşmak istemektedir.

Yapı Kredi Sigorta şirketi, WIP sağlık sigortası, Can sağlığı sigortası, Nazar boncuğu sigortası, Moral destek sigortası, Seyahat sağlık sigortası, Kurumsal sağlık sigortası ve benzeri birçok sağlık sigortası ürününü portföyünde bulundurmaktadır. Bu sağlık sigortaları her bütçeye uygun veya kişiye özel alternatifler sunmaktadır.

Herbiri birbirinden farklı bu sağlık sigortası paketlerinin avantajlarından, ihtiyaç durumunda müşterilerin kolay ve hızlı bir şekilde yararlanabilmeleri için de Yapı Kredi Sigorta şirketi birçok hastane, muayenehane, doktor ve poliklinik ile anlaşmalar yapmıştır. Bu kuruluşların yanında ayrıca birçok tıp merkezi, eczane, görüntüleme ve tanı merkezi, fizik tedavi merkezi ve laboratuvar ile de anlaşmalar yapmıştır. Anlaşmalı sağlık kuruluşları ağını oluşturan bu kuruluşlar, müşterilerin beklediği her türlü tedaviyi, hızlı, eksiksiz ve kaliteli bir şekilde vermeyi garanti etmişlerdir.

Bu arada doğal olarak bir kısım sağlık sigorta paketleri, standart plan, multi plan, eko plan ve ekstra plan gibi farklı planlara sahiptir. Bu planların özelliklerine bağlı olarak da anlaşmalı sağlık kuruluşlarından yararlanma koşulları farklı olabilir. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarının seçiminde plana bağlı koşulların yanında müşterilerin aldıkları poliçe ile birlikte aldıkları güvenceler ve limitler de önemlidir.

Yapı Kredi Sigorta’nın aşağıda verdiğimiz linklerinden şirketin web sitesine ulaşmak ve internet üzerinden anlaşmalı sağlık kuruluşlarını kolayca bulmak mümkün. Üstelik bu ekranları kullanmak oldukça kolay. Kurum tipi ve hizmetin alınacağı il ve ilçe girilerek en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşu hızlıca bulunabilir.

Yapı Kredi Sigortaşirketinin hangi sağlık kuruluşları ile anlaşmalı olduğunu görmek ve bunların içinde kendinize en yakın olanı seçmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.yksigorta.com.tr

http://www.yksigorta.com.tr/HealthCompanies.aspx?type=1&contentID=381

 

Bu arada eğer Yapı Kredi Sigortaşirketi ve anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşları hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz, sigorta.com.tr web sitesi yöneticileri ve çalışanları bu konuda size yardımcı olacaklardır.