Yapı Kredi Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Sigorta sektörünün öncü firmalarından biri olan Yapı Kredi Sigorta şirketi, sigortacılık sektöründe, ilk akla gelen isim olmayı ve sektörüde kalıcı ve öncü olmayı vizyon olarak belirlemiştir.

Yapı Kredi Sigorta şirketi, araç sigortaları branşında, araç sahiplerine, Kasko sigortası, Eko kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri çok farklı araç sigortaları sunmaktadır. Geliştirdiği bu ürünlerle birlikte Yapı Kredi Sigorta şirketi, muhtemel tamir ve servis ihtiyaçlarını karşılamak üzere de güçlü bir anlaşmalı araç servisleri ağını kurmuştur.

En fazla sigorta poliçesi kasko sigortada yapılmasına rağmen en fazla risk de burada doğuyor. Özellikle de çok yoğun trafiği olan büyük şehirlerde bu risk çok daha yüksektir. Sigorta şirketleri bu anlaşmalı araç servisleri ağını kurarlarken, bir taraftan da kendi sigorta maliyetlerini düşürmeyi ve işlemleri daha hızlı sonuçlandırmayı hedefliyorlar. Bu yüzden çıkarları doğrultusunda çok geniş bir anlaşmalı araç servisleri ağına sahip olmaya çalışıyorlar.

Anlaşmalı servislerle çalışmak aynı zamanda bilgi akışında ve gerekli belgelerin tamamlanmasında da zaman ve hız kazandırmaktadır. Böyle olunca bu durum sigortalıların da işine geliyor elbette. Hem güvenli bir hizmet almış oluyorlar, hem de herhangi bir ödeme yapmalarına gerek kalmıyor. Tabii böyle olması satın aldıkları kasko poliçesinin koşullarına da bağlıdır.

Anlaşma yapılan servisler üzerinden işlemler yapılınca sigortalılar fazla bürokratik işlemlerle de uğraşmamış oluyorlar ve işlemler hızlıca sonuçlanıyor. Bu arada anlaşma sağlanan bütün servis noktaları en hızlı ve en güvenilir bakım hizmetini vermeyi taahhüt ediyorlar.

Anlaşmalı araç servisleri hakkında bilgi almak için Yapı Kredi Sigorta şirketinin 0212 336 09 09 numaralı Müşteri İletişim Merkezi de aranabilir.

Yapı Kredi Sigorta şirketinin aşağıda linklerini verdiğimiz anlaşmalı araç servisleri ekranına ulaşıldığında, servis hizmeti alınacak il bilgisi girilince, sigortalıya en yakın anlaşmalı araç servisleri ekrana gelmektedir.

Yapı Kredi Sigorta şirketinin anlaşmalı servisleri, anlaşmalı oto cam servisleri ve mini hasar onarım servislerinin isimlerini görmek ve size en yakın olanı seçmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Yapı Kredi Sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu araç servislerinin isimlerini görmek ve size en yakın olanı seçmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.yksigorta.com.tr

http://www.yksigorta.com.tr/MechanicCompanies.aspx?contentID=382

 

Bu arada eğer Yapı Kredi Sigortaşirketi ve anlaşmalı araç servisleri hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz, sigorta.com.tr web sitesi yöneticileri ve çalışanları bu konuda size yardımcı olacaklardır.