SBN Sigorta

1990 yılında Ticaret Sigorta şirketi kurulmuş, daha sonra bu şirket 2007 yılında el değiştirmiş ve 2008 yılında ismi SBN Sigorta olmuştur. Şirketin arkasında 300’den fazla şubesi ile Şekerbank bulunmaktadır. SBN Sigorta şirketi, Şekerbank şubeleri ile birlikte ülke genelinde 1500’den fazla satış noktasına sahiptir. İstikrar, güven ve hizmet kalitesi ile sigortacılık ilkelerini ve kurumsal değerleri birleştiren şirket, sektörde farklılık yaratmaya ve örnek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaya çalışmaktadır. SBN Sigorta şirketi, faaliyetlerinde, her koşulda müşteri mutluluğuna, üstün hizmet kalitesine, şeffaflığa ve iyi niyet ve güvene önem vermektedir.

SBN Sigorta şirketi, temel olarak konut, işyeri, araç, sağlık, nakliyat, tarım ve mühendislik dallarında faaliyet göstermektedir.

Araç sigortaları branşında araç sahiplerine, Kasko paket sigortası ve Zorunlu trafik sigortası gibi çok farklı araç sigortaları sunmaktadır. Sağlık sigortası alanında, Sağlığınız sigortası, Seyahat sağlık sigortası, ferdi kaza sigortası, Yaşam destek sigortası ve benzeri ürünler ile yer almaktadır.

SBN Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, Konut paket sigortası, Zorunlu deprem sigortası (DASK), İşyeri paket sigortası, Ferdi kaza sigortası, Emniyeti suistimal sigortası, Hırsızlık sigortası, çok çeşitli sorumluluk sigortaları, farklı nakliyat sigortaları, mühendislik sigortaları ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

SBN Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 4 726 (SBN) numaralı Hasar İhbar Hattı aranabilir. Ayrıca sağlık konusunda şirketin 0212 334 6262 numaralı Medikal İşlem Merkezi aranabilir.

SBN Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.sbnsigorta.com.tr

http://www.genelyasam.com.tr

http://www.mapfregenelyasam.com/iletisim_anlasmali_kuruluslar.html

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.