Ray Sigorta

1958 yılında Türk Hava Yolları, Denizcilik İşletmeleri, Devlet Demiryolları ve PTT gibi ulusal taşımacılık şirketleri biraraya gelerek Ray Sigorta şirketini kurmuşlardır. Şirket, 2007 yılında Avusturya’lı sigorta devi VIG’in bünyesine katıldı. VIG, Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen sigorta grubudur. Geçtiğimiz yıl elementer sigorta şirketleri içinde 16. sırada bulunan Ray Sigorta şirketi, pazarda yüzde 1,70 bir paya sahiptir.

Vizyonları, değer yaratan ve sigortacılığa yön veren şirket olmak ve 2015 yılında elementer sigortada ilk beş sigorta şirketi arasında yer almaktır. Misyonları, sahip oldukları bilgi birikimi, güvenilir hizmet anlayışı, ürün altyapısı ve yenilikçi bakış açısı ile sürekli gelişmektir.

Ray Sigorta şirketinin, oldukça geniş bir ürün portföyü bulunuyor. Oto sigortalarında, Kasko sigortası, Prenses kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası gibi ürünlere sahiptir.

Konut sigortaları branşında, Evim saray konut sigortası ve Zorunlu deprem sigortası gibi evi ve içindeki eşyaları güvenceye alan sigorta ürünlerine sahiptir.

Sağlık sigortası dalında ise, Ray C sigortası, Ray C extra sigortası, Ray plus sigortası, Ray forte sigortası, Acil sağlık sigortası ve Mediray sigortası gibi ürünler sunmaktadır.

Sorumluluk sigortaları alanında, Gıda sorumluluk sigortası, Muhasebeci ve mali müşavir mesleki sorumluluk sigortası, Mimar ve mühendis mesleki sorumluluk sigortası, Kıyı tesisleri deniz kirliliği zorunlu mali sorumluluk sigortası, Deniz yolu yolcu taşımacılığı zorunluluk sigortası gibi farklı ürünlere sahiptir.

İşyeri sigortaları branşında da İşyeriniz güvencesi sigortası, Kobi paket sigortası, Eczane paket sigortası, Yangına bağlı kar kaybı sigortası, Akaryakıt servis istasyonu sigortası, Otel paket sigortası, İşim rahat içim rahat sigortası gibi ürünlerle sektörüde yaralmaktadır.

Ray Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 4 729 466 (RAY) numaralı hattı aranabilir.

Ray Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.raysigorta.com.tr

http://www.raysigorta.com.tr/form/ContractedCarServiceMap

http://www.raysigorta.com.tr/form/NegotiatedGlassService

http://www.raysigorta.com.tr/Home/Content/146

http://www.raysigorta.com.tr/Home/Content/152/anlasmali-saglik-kurumlar

 

Ray Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları servisler kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.