Mapfre Genel Sigorta

1948 yılında, T.Genel Sigorta şirketi kurulmuş, 2009 yılından itibaren şirketin ismi Mapfre Genel Sigorta olmuştur. Bunca yıllık birikimi ve uluslararası gücü ile, hem ülke ekonomisine hemde sigortacılık sektörüne katkılarını devam ettirmektedir. Mapfre Genel Sigorta şirketi,çok yaygın ve profesyonel bir acente ağına sahiptir. Tütm sigorta branşlarında sunduğu hizmet, mali gücü, geniş reasürans kapasitesi, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı ile sektördeki en güçlü şirketlerden biridir.

Mapfre Genel Sigorta şirketi, sağlık, seyahat, iş yeri, konut, oto, ferdi kaza, nakliyat, tekne, mühendislik, tarım, sorumluluk ve özel risk sigortaları ile hemen hemen bütün sigorta türlerinde ürünlere sahiptir.

Sağlık sigortaları branşında, 3S sağlık sistemi sigortası, 3S damla sağlık sigortası, Çözüm sağlık sigortası, FAP sağlık sigortası, Acil vakalar sağlık sigortası, Tehlikeli hastalıklar sigortası ve Fark yok sigortası gibi ürünlere sahiptir.

İşyeri sigortaları dalında, Ticari paket sigortası, Yangın sigortası, Yangına bağlı kar kaybı sigortası, Emniyeti suistimal sigortası, Taşınan para sigortaları, Ofisim sigortası ve Süper kobim sigortası gibi ürünler sunmaktadır.

Oto sigortaları konusunda, Maksimum trafik sigortası, Kasko sigortası, Motosiklet kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve Kaskojet gibi ürünler pazarlamaktadır.

Mapfre Genel Sigorta şirketinin portföyünde ayrıca, Konutlar için çağdaş güvence sigortası, Zorunlu deprem sSigortası (DASK), Tekne ve makine sigortası, Yat sigortası, Tekne inşaat sigortası, Marina işletenleri sorumluluk sigortası, çeşitli sorumluluk sigortaları ve benzeri çok sayıda sigorta paketi buunmaktadır.

Mapfre Genel Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0212 334 90 00 numaralı Diğer Sigortalar Müşteri Hizmetleri ve 0212 334 62 72 numaralı Sağlık Sigortaları Müşteri Hizmetleri aranabilir.

Mapfre Genel Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.mapfregenelsigorta.com

http://apps.mapfregenelyasam.com/mgs/acenteplatform/anlasmaliservisler

http://www.mapfregenelsigorta.com/anlasmali_kuruluslar.html

 

Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.