Liberty Sigorta

Şeker Sigorta şirketine ait hisseler 2006 yılında, Liberty Mutual sigorta grubu tarafından satın alınmış ve 2007 yılında şirketin ismi Liberty Sigorta olarak değiştirilmiştir. Liberty Mutual sigorta grubu Amerika merkezlidir ve 1912 yılında kurulmuştur. Grubun ana felsefesi, insanların daha güvenli yaşamasına yardım etmektir. Dünyada beş kıtada 30’a yakın ülkede faaliyet göstermektedir.

Liberty Sigorta şirketi, dürüst hareket etmek ve onurlu ve saygılı olmak ilkeleriyle hareket etmektedir. Güvene dayalı iş yaptıklarının bilinci ile, müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına uygun, seçkin ürün ve hizmetler sunmak ve uygun fiyatlar politikası gütmek, şirketin değerleri arasındadır.

Liberty Sigorta şirketi, otomobil, konut ve ferdi kaza sigortaları ile birlikte mühendislik, nakliyat, tarım ve iş yeri sigortaları gibi çok farklı ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Araç sigortaları dalında, araç sahiplerine, Genişletilmiş trafikasko sigortası, Genişletilmiş kasko sigortası, Genişletilmiş kaskocan sigortası, Genişletilmiş kaskocan destek sigortası, Avantajlı Genişletilmiş kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri çok farklı araç sigortaları sunmaktadır.

Sağlık sigortası branşında, Ferdi kaza sigorta, Canım ailem sigorta paketi, Kritik hastalıklar detek sigorta paketi, Seyahat sağlık sigortası ve benzeri ürünler ile yer almaktadır.

Knut sigortaları alanında, Liberty canım evim mini paket sigortası, Liberty canım evim esnek paket sigortası, Liberty canım evim maksimum paket sigortası gibi farklı ürünlere sahiptir.

İş yeri sigortaları branşında, Ticari sigorta paketleri, Mağaza sigorta paketi, Ofis paket sigorta paketi, Eczane sigorta paketi, Otel sigorta paketi, Gıda sigorta paketi ve benzeri ürünler sunmaktadır.

Liberty Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, Öğrencim güvencede sigortası, çeşitli mühendislik sigortaları, çeşitli sorumluluk sigortaları, çeşitli nakliye sigortaları ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Liberty Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 222 555 7 numaralı Hasar Hizmet Merkezi aranabilir.

Liberty Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.libertysigorta.com.tr

http://www.libertysigorta.com.tr/web/11-21-1-1/liberty/online_islemler/hasar_ile_ilgili_hizmetler/anlasmali_servisler

Liberty Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları servisler kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.