Hür Sigorta

Hür Sigorta şirketi, siz bizim için özelsiniz yaklaşımı ile hareket ediyor. Her zaman en iyi hizmet, en geniş ürün yelpazesi, en uygun fiyat ve en kapsamlı ve doğru güvenceyi sunmak iddiasında olan Hür Sigorta şirketi, bireylerin ve kurumların sigortalamak istedikleri risklerin doğru tesbit edilmesi ve tam olarak teminat altına alınabilmesi için çalışmaktadır. Vizyonları, sektörde öncelikle tercih edilen sigorta markası olmaktır. Misyonları ise, ülkede sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, müşterilere kişiye özel çözümler sunmak ve müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamaktır. Bu anlayış ile sigortalılar sadece almak isitedikleri güvenceleri seçip, istemedikleri güvenceleri dışarıda bırakabiliyorlar.

Hür Sigorta şirketi, yangın, otomobil, nakliyat, mühendislik, mesleki sorumluku ve benzeri çok sayıda sigorta ürününe sahiptir.

Araç sigortaları dalında, Hür kasko sigortası, Kaskonomi sigortası, Süper ekonomik kasko sigortası ve Zorunu trafik sigortası ürünlerini sunmaktadır. Ayrıca, Altın trafik sigortası, Sağlıklı trafik sigortası, Can trafik sigortası, Yardımlı trafik sigortası, Taksi trafik sigortası ve Servis trafik sigortası gibi çok farklı sigorta ürünleri sunmaktadır.

Bu sayılanlar yanında, Hür Sigorta şirketi müşterilerine, Zorunlu deprem sigortası (DASK), Yangın sigortaları, Konut paket sigortası, Nakliyat sigortası, Yat sigortası, İnşaat all risks sigortası, Montaj all risks sigortası, Makine kırılması sigortası ve Tarım sigortaları gibi daha birçok sigorta ürünü sunmaktadır.

Hür Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0212 232 2 232 numaralı Hasar Destek Hattı ve 444 4 505 numaralı S.O.S. Alarm Merkezi aranabilir.

Hür Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

www.hursigorta.com.tr

http://www.hursigorta.com.tr/servis.asp

http://www.hursigorta.com.tr/hasar.asp?islem=detay&KatID=10

http://www.hursigorta.com.tr/hasar.asp?islem=detay&KatID=3

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.