Güneş Sigorta

Sigorta sektörümüzde 60 yıla yakın bir süredir hizmet veren Güneş Sigorta şirketi, sektörün lider kuruluşlardan biri olarak kabul ediliyor. İlk günden beri sektörde öncü uygulamalar yapan Güneş Sigorta, her türlü gereksinime uygun sigorta çözümleri yaratan ve yeniliklere kolayca uyum sağlayan bir şirkettir. Bu açıdan toplumumuzdaki sigorta bilincinin gelişimine de katkıda bulunmaktadır.

Güneş Sigorta şirketinin vizyonu, sektörde değişim liderliği yapmak ve en çok tercih edilen sigorta şirketi olmaktır. Misyonu, müşterilerin ihtiyaçlarını tanımak ve yaratıcı çözümler sunmaktır. Sektör standartlarını yükseltecek uygulamalar geliştirmektir.

Güneş Sigorta şirketi, ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi Belgesi’ne de sahiptir.

Güneş Sigorta şirketi, konut sigortası alanında, Güneşli ev ekstra sigortası, Güneşli ev sigortası, Güneş pratik ev sigortası ve Site ortak alan sigortası gibi ürünler sunmaktadır.

Sağlık sigortası branşında, Okyanus sağlık sigortası, Okyanus limitsiz sağlık sigortası, Okyanus ekstra sağlık sigortası, Okyanus avantaj sağlık sigortası, Yakamoz sağlık sigortası, Tehlikeli hastalık sigortası, Seyahat sağlık sigortası gibi ürünlere sahiptir.

Araç sigortaları konusunda, Yeşil kasko sigortası, Kasko sigortası, Ferdi kaza Sigortası, Eğitim güvence sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri ürünler sunmaktdır.

Güneş Sigorta şirketi bu sayılanlar dışında Tarım sigortası, Yat sigortası, Zorunlu deprem sigortası (DASK), çeşitli sorumluluk sigortaları, çeşitli iş yeri sigortaları, nakliyat sigortası, mühedislik sigortaları ve daha birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır.

Güneş Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 1957 Müşteri Memnuniyeti Hattı aranabilir.

Güneş Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.gunessigorta.com.tr

http://www.gunessigorta.com.tr/anlasmaliservisler.aspx

http://www.gunessigorta.com.tr/anlasmalikurumlar.aspx

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Güneş Sigorta şirketi şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları servisler kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.