Groupama Sigorta

1959 yılında Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta şirketi kurulmuş. Bu şirket 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden biri olan Groupama tarafından satın alınmış. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etmiş. 2008 yılında özelleştirme sonrasında köklü sigorta şirketlerinden biri Güven Sigorta ile birleşmiş. Bir yıl sonra da şirketin adı Groupama Sigorta olmuş.

Groupama Sigorta şirketinin bireysel ve kurumsal müşterilerine araç, konut, sağlık, hayat, tarım, iş yeri, nakliyat ve sorumluluk sigortaları sunmaktadır.

Araç sigortaları dalında, Genişletilmiş kasko sigortası ve Zorunlu trafik sigortası ile müşterilerinin araçlarına yönelik risklere güvence vermektedir.

Konut sigortaları dalında ise, Kolay konut sigortası, Alfa konut konut sigortası, Optima konut konut sigortası, Süper konut konut sigortası ve Zorunlu deprem sigortası gibi ürünler sunulmaktadır.

Sağlık sigortaları branşında, Özel sağlık sigortası, Alternatif sağlık sigortası, İlk yardım sağlık sigortası, Seyahat sağlık sigortası ve Grup sağlık sigortası gibi sigorta paketleri hazırlanmıştır.

Hayat sigortası dalında da Birikimli hayat sigortası, Risk hayat sigortası, Grup hayat sigortası ve Grup kaza sigortası ürünler, şirket portföyünde yer almaktadır.

Groupama Sigorta şirketi bunlar yanında, Avukat mesleki sorumluluk sigortası, Tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası, Paket işyeri sigortası, Eczane paket sigortası, Otel paket sigortası, İnşaat all risks sigortası Montaj all risks sigortası gibi farklı sigorta paketlerine de sahiptir.

Groupama Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 250 5050 numaralı Müşteri Hizmetleri Hattı aranabilir.

Groupama Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.groupama.com.tr

http://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=324&ParentId=120&S=True

http://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=741&ParentId=120&S=True

http://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=742&ParentId=120&S=True

http://www.groupama.com.tr/content.aspx?Id=323&ParentId=120&S=True

 

Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.