Demir Sigorta

Demir Sigorta şirketi 1989 yılında Gothaer Alman Sigorta şirketi olarak kurulmuş bir yıl sonra da şirketin ismi Gothaer Demir olmuştur. 1992 yılında ise Demirbank şirketi satın alarak ismini Demir Sigorta olarak değiştirmiştir. Şirketin vizyonu, öncü, güvenilir, yenilikçi ve saygın olmaktır. Misyonu ise sigorta bilinci ve bilinmişliğini yaymaktır.

Demir Sigorta şirketi her türlü ilişkide kaliteyi esas alan bir yaklaşım içindedir. Var oluşlarında ve geleceklerinde müşteriyi tek kaynak olark görmektedirler. O nedenle de müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Kaliteli olmak, verimli ve etkili olmak, beklenenleri zamanında yapmak, yaratıcı ve gözlemci olmak şirketin en önemli değerleridir. Çalışma ilkeleri olarak müşteriyi, acenteyi, reasürörü ve en önemlisi tüm çalışanları ile uyum halinde olmayı kendine amaç edinmiştir.

Demir Sigorta şirketi portföyünde, yangın, kaza, mühendislik nakliyat ve sağlık gibi bir çok branşta sigorta paketleri barındırmaktadır.

Yangın sigortaları dalında, Klasik yangın sigortası, Kar kaybı sigortası ve Kasa yangın sigortası gibi değişik sigorta ürünleri sunmaktadır.

Kaza sigortaları dalında, Zorunlu trafik sigortası, Demir kasko sigortası gibi ürünlere sahiptir.

Mühendislik sigortaları branşında, İnşaat all risks sigortaları, Montaj all risks sigortaları, Elektronik cihaz sigortası, Kar kaybı sigortası ürünlerine sahiptir.

Bunun yanında Demir Sigorta şirketi, Tekne sigortaları, Yat sigortaları, Hırsızlık sigortası ve daha birçok sigorta paketini müşterilerine sunmaktadır.

Demir Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 288 6844 numaralı Demir Sigorta Danışma Hattı aranabilir.

Demir Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.demirsigorta.com.tr

http://www.demirsigorta.com.tr/?p=143

http://www.ottozenith.org/saps.htm

http://www.autoking.org/servisler.html

http://www.rsservis.com.tr/bayilerimiz.aspx

http://www.demirhayat.com.tr/?p=60

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.