Hakkımızda

Sigorta.com.tr tüm faaliyetlerini Türkiye'deki sigortacılık düzenlemelerine uygun olarak gerçekleştirmektedir, Özser Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri ünvanı altında Hazine Müsteşarlığının "TOBB Levha Kayıt Numarası T12625-YCY2" ile yasalara uygun şekilde tüm bilgilerin doğruluğunu tespit ederek kanıtlanmış verilerle sigortacılık hizmeti vermektedir, Özser Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin şubesi olan Boğaziçi Şubesinde bu teklifleri değerlendirir ve sigorta eder, ayrıca internet, online chat, çağrı merkezi ve mobil dünyanın tüm imkanlarını kullanarak, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçları için tüm sigorta şirketlerinden fiyat teklifleri sunmaktadır.

Özser Grup Sigorta Ekibi

 Vermekte olduğumuz hizmeti en iyi şekilde yapmak için, benzer iş modelinin en iyi uygulamalarını görmek ve deneyimlerden yararlanmak adına tüm sigorta acentelik hizmetleri veren firmalarda araştırmalar yapıp, pek çok şirketi ziyaret ettik. Tüm iyi uygulamaları müşterilerimize sunabilmek için kendimizi geliştirdik. Gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerimize yansıtmak adına oradaki meslektaşlarımızla sürekli iletişim halinde kaldık.

Sürekli kendini yenileyen ve her gün gelişen dijital platformlarda, sigortacılığı hızlı ve tüm müşterilerimize daha da ulaşılabilir hale getirmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Başlıca Hedefimiz;

Sigorta sektörünün çağdaş ve şık bir vitrini olup, Türk Sigorta sektöründeki en hızlı ve güvenilir uygulamaları hayata geçirerek interneti, mobil telefonlar ve tabletler gibi diğer dijital mecraları etkin bir kanal olarak konumlandırmak ve bu kanalda müşterilere sigorta ürünlerini doğru bilgilerle doğru verilerle ulaştırmak için çalışıyoruz.

Bu yolda ilerlerken,Özser Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin güçlü sigortacılık alt yapısı ile Şube Müdürü Teknik Personel No: 200933796 ile internet üzerinden Özser Sigorta şirketinin güçlü alt yapısını tüm Türk halkına sunmaktadır. 

Kısaca Özser;

1990 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 1998 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.

Ev-İşyeri Yangın, Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik-Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir. Özser Sigorta; var olan kaynaklarını, geliştirdiği sistemleriyle küçük ölçekli Acenteleri aynı çatı altında ( Şube şeklinde ) varlıklarını sürdürme, üretimlerini devam ettirme fırsatını da sunmaktadır.

Bilgi Güvenliği Kalite Sertifikası

Bugün itibariyle bünyesinde 102 adet Şube bulunmaktadır. Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

Vizyonumuz: Hizmet, anlayış, müşteri odaklı çalışma ve dünya standardını bulmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Misyonumuz: İnsanlığın mutluluğunu önde tutarak bilgi ve çağdaşlık ilkesi doğrultusunda çalışmak misyonumuzu oluşturmaktadır.

Hedefimiz: Kaliteli hizmet verip onları rakip değil iş ortağı olarak görüp, sağlıklı büyümeyi hedeflemektedir.

Özser Değerleri: Özser Grup Sigorta olarak, Acenteliğini yaptığımız şirketlerin temel değerlerine sıkı sıkıya bağlıyız.

Güvenilirlik: Yıllar içinde biriktirdiğimiz uzmanlık değeriyle, sigortalılarımıza güvenilir ve tutarlı bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız her işte dürüstlük ve şeffaflığımızla gurur duyuyoruz.

Performans: 25 yıllık deneyimimizi, kesintisiz bir performansa ve dinamizme dönüştürdük. Gelecek için güçlü bir temel kurduk.

Sürekli Gelişim: Geleceği hedefliyoruz. Sigortalılarımızın yararı için yeni teknoloji ve uygulamaları kucaklamaya hazırız.

Takım Çalışması: İşimizin özündeki takım ruhu bizim rekabet gücümüzü sürekli kılıyor. Güçlü bir takım çalışmasının iş yaşantısında başarı için tek yol olduğunu biliyoruz. Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin yolunun, onların tarafında olmak olduğunu biliyoruz.

Özser Sigorta Kimdir?

200'ün üzerinde çalışanı ve ülkede sivil topluma, işletmelere, kamu kuruluşları, organizasyonlara hizmet vermektedir. Özser ana merkezi olan İstanbul dışındaki tüm şubeleri ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı sermayeli işletmelere risk ve sigortacılık alanlarında hizmet veren Özser; Türkiye’nin müşteri portföyü arasında ise Türkiye’nin ilk 500 şirketi konumundaki birçok lider şirket bulunmaktadır.