Axa Sigorta

Axa Sigorta şirketinin geçmişi çok önceki yıllara dayanıyor. 1968 yılında Oyak Sigorta şirketi kurulmuş. 1983 yılında ise konut kredilerinde uzman olan Emlak Bankası Oyak Sigorta’ya orak olmuş. Axa Grubu ise 1994 yılında Oyak Sigorta’nın sermayesine katılmış. 2008 yılına gelince Axa Grubu Oyak’ın hisselerini alınca şirket Axa Sigorta olarak faaliyetine başlamış.

Şirketin misyonu, her zaman en iyisi olmaktır. Axa Sigorta şirketi, müşterilerine, acentelerine, ortaklarına ve çalışanlarına karşı her zaman açık ve karşılıklı güvene dayanan işbirliği yaratmıştır.

Axa Sigorta şirketi portföyünde, konut, araç, sağlık, hayat, emeklilik, iş yeri ve seyahat gibi bir çok branşta sigorta paketleri barındırmaktadır.

Konut sigortaları dalında, Evim sigortası, Site paket sigortası, Zorunlu deprem sigortası (DASK) ve ailem sigortası gibi evlerin ve içindeki eşyalarına güvence altına alınmasına yönelik sigortalar sunmaktadır.

Araç sigortaları branşında, Mavi kasko sigortası, Lacivert kasko sigortası, Parola kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası, Artı trafik sigortası, Yatım paket sigortası gibi ürün çeşitliliğine sahiptir.

Sağlık sigortaları konusunda, Sağlığım tamam sigortası, Kristal planlar, Süper sağlığım sigortası, Sağlığım sigortası, Eko sağlığım sigortası, Acil sağlığım sigortası ve benzeri ürünler sunmaktadır.

Hayat sigortaları dalında, Yıllık hayat sigortası, Çocuğum eğitim sigortası, Kritik hastalıklar sigortası ve Ferdi kaza sigortası gibi sigorta ürünlerine sahiptir.

İşyeri sigortaları dalında ise İşyerim paket sigortası, Otel ve tatil köyü paket sigortası, Akaryakıt istasyonu paket sigortası, Eczanem paket sigortası ve beznzeri ürünlere sahiptir.

Bu ürünler yanında Axa Sigorta şirketi ayrıca, Mühendislik sigortaları, Sorumluluk ve ferdi kaza sigortaları, Nakliyat sigortaları ve Tarım sigortaları gibi farklı ürünlere de sahiptir.

Axa Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 250 99 99 numaralı hattı aranabilir.

Axa Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.axasigorta.com.tr

http://www.axasigorta.com.tr/iletisim/detay/ANLASMALI-KURUMLAR-OTO/107/186/0

http://www.axasigorta.com.tr/iletisim/detay/ANLASMALI-KURUMLAR-SAGLIK/72/94/0

 

Axa Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları servisler kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.