Aviva Sigorta

Aviva Sigorta şirketi 1988 yılında faaliyete geçmiştir ve kuruluşunun beşinci yılında da ilk on şirket arasına girmeyi başarmıştır. Şirketin bağlı olduğu Aviva Grubu ise sigortacılık konusunda 320 yıla yakın bir deneyime sahiptir ve dünyanın beşinci büyük sigorta grubudur.

Aviva Sigorta şirketi, profesyonel bir sigorta şirketi olarak, müşterilerinin risk yönetimini yapmaya çalışmaktadır. Müşterilerini muhtemel risklere karşı uyarmaya ve korumaya çalışmaktadır. Şirket, riskin sorumluluğunu taşıyan taraf olarak, risk yönetimi çalışmalarını ücretsiz sunmaktadır.

Aviva Sigorta şirketi, müşterilerine güvenilir ve tutarlı bir hizmet sunmaya çalışmaktadır. Sürekli gelişim içinde olan şirket en yeni teknoloji ve uygulamalara açıktır.

Aviva Sigorta şirketi, birçok sigorta dalında tercih edilen ürünler piyasaya sunmuştur. Araç sahiplerine yönelik olarak Kaskolay kasko sigortası, Kaskolight kasko sigortası ve Zorunlu trafik sigortası, konut sahipleri için Geniş kapsamlı ev sigortası, tatil ve yolculuk yapacak müşterileri için Yurtdışı seyahat sigortası, bunların yanında site sigortası, ferdi kaza sigortası seçeneklerine sahiptir.

Aviva Sigorta şirketi aynı zamanda farklı kurumsal ürünler de sunmaktadır. Geniş kapsamlı iş yeri sigortası, İnşaat sigortası, Elektronik cihaz sigortası, Montaj sigortası, Kobi sigorta paketi, Makina kırılması sigortası, Otel paket sigortası, Plaza paket sigortası, Akaryakıt istasyonları sigortası ve Endüstriyel paket sigortası bunlardan birkaçıdır.

Aviva Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 222 2800 numaralı Aviva Hizmet Merkezi, veya 444 28 00 numaralı Alo Hasar Hattı ya da 444 4 505 numaralı S.O.S. Alarm Merkezi aranabilir.

Aviva Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.avivasigorta.com.tr

http://www.avivasigorta.com.tr/Anlasmali-Servisler.html

http://www.avivasigorta.com.tr/AnlasmaliServisler/servisler.html

Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları servisler ve kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.