Ankara Sigorta

1936 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla kurulmuş olan Ankara Sigorta şirketi, o günden bugüne güçlü sermaye yapısı ve sektördeki deneyimi ile sigorta sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Ankara Sigorta şirketi, 2002 yılıda ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ni almıştır ve artık Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Misyonları, müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktır. Vizyonları ise tercih edilen ve sektörde öncü bir sigorta şirketi olmaktır. Esneklik, dürüstlük, müşteri odaklılık, şeffaaflık ve sürekli gelişim önem verdiği değerleridir.

Ankara Sigorta şirketi bu arada, risk yönetimi çalışmaları ile müşterilerin bütün risklerini tesbit etmekte, bu riskleri analiz etmekte ve özel çözümler üretmektedir.

Ankara Sigorta şirketi, konut, iş yeri, yangın, sağlık, tarım, nakliyat ve mühendislik sigortaları dallarında faaliyet göstermektedir.

Konut sigortaları dalında, Konut sigortası, Konut artı sigortası ve Zorunlu deprem sigortası (DASK) gibi ürünlere sahiptir.

İşyeri sigortası branşında, Kombine otel sigortası, Kombine akaryakıt sigortası, Eczane paket sigortası ve Küçük işletme sigortası (ASKİP) gibi farklı ürünler sunmaktadır.

Ankara Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, İdeal sağlık sigortası, Sey-Rahat seyahat sağlık sigortası, Tra-Well seyahat sağlık sigortası, Kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası, İnşaat all risks sigortası, Montaj all risks sigortası, Makine kırılması sigortası, Elektronik cihaz sigortası, nakliyet sigortası ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Ankara Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 1936 numaralı Müşteri İletişim Merkezi aranabilir.

Ankara Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.ankarasigorta.com.tr

http://otohasar.ankarasigorta.com.tr/servisler/harita.php

http://www.ankarasigorta.com.tr/AnlasmaliCamServisler.aspx

http://www.ankarasigorta.com.tr/Default.aspx?id=1713

http://www.promed.com.tr/start/z_quest.asp

http://www.cgm.com/tr/products___solutions_3/quicklink/Contracted_Health_Institute_Search.tr.jsp

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.