Trafik Sigortası Karşılaştırması

Sigorta işlemlerinde değişken sayısının fazla olması beraberinde çok farklı fiyatlandırma sistemlerini de getirmiştir. Ayrıca serbest fiyat politikası da fiyatların genel bir tablo üzerinden değil şirketlerin insiyatifi ile belirlenmektedir. Bu nedenle sigorta ürününden faydalanmak isteyen bütün sigortalı adalarının muhakkak ki bu fiyatlandırmayı ve kriterleri çok iyi bir biçimde öğrenmeleri gerekecektir. Keza aynı içeriğe sahip olan iki paket arasında bile fiyat farkı olabilmektedir.

Zorunlu olmasından ötürü günümüzde en çok kullanılan sigorta kategorilerinin başında gelen trafik sigortası bu sebeple en çok karşılaştırması yapılan alanlardan biri olarak göze çarpmaktadır. Her ne kadar kaza sonrası yaşanan durumlarda ödenen miktarlar benzer olsa da trafik sigortalarının paket fiyatları çok fazla değişebilmektedir. Bu değişkenler içerisinde il, ilçe, yaş, geçmiş faaliyetler yer alabilmektedir. Özellikle ticari araçlarda fiyatlandırma biraz daha farklı olabilmektedir. Çünkü yoğun olarak kullanılan bir araç çok daha fazla kaza riskine maruz kalabilmektedir, hal böyle olunca sigorta şirketleri ticari faaliyette bulunan araçlara fiyatı yüksek sunmaktadır. Trafik sigortası karşılaştırması yapmak istiyorsanız sizleri acentemize davet ediyoruz.

Acentemiz bünyesinde olan on beşten fazla yetkili sigorta şirketi çok farklı kriterlere göre sizlere farklı bir fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır. Sizlerde bu alanda belirlenen kriterlere göre veya kendi belirlemiş olduğunuz şartlara göre bu sigorta ürününden faydalanarak sorunsuz bir yolculuk ve güvenle seyahat imkanı elde edeceksiniz. Her araç kullanıcısının sigortadan beklentisi farklıdır. Hele bu zorunlu bir sigorta ise çoğu kullanıcı uygun bir fiyat dahilinde bu hizmetten faydalanmak isteyecektir.

Yetkili tüm sigorta şirketlerimizden en azından bir kaçı sizin için çok uygun fiyatlar belirleyeceklerdir. 

Ücretsiz Danışma