Sompo Japan Sigorta

2002 yılında Finans Sigorta şirketi kuruldu. 2007 yılında şirket el değiştirme ile Fiba Sigorta ismini aldı. 2010 yılında Japon sigorta sektörünün en eski ve lider şirketlerinden Sompo Japon şirketi satın aldı. 2011 yılında Sompo Japan Sigorta ismini aldı.

Misyonları, yaratıcı ve nitelikli çözümler üretmek ve sürdürülebilir karlı bir büyüme sağlamaktır. Vizyonları, sigortacılık sektöründe standartları yükseltmek ve yeniliklerin öncüsü olmaktır. Önem verdikleri değerleri arasında, ulaşılabilir olmak, demokratik olmak, yenilikçi olmak, güvenilir olmak, rekabetçi olmak ve adaletli olmak var.

Sompo Japan Sigorta şirketi, hayat dışı hemen hemen bütün branşlarda faaliyet göstermektedir.

Araç sigortalarında, Bireysel kasko sigortası, Ticari kasko sigortası ve Zorunlu trafik sigortası gibi ürünlere sahiptir.

Konut sigortası dalında, Artı konut sigortası, Mini konut sigortası, Konut eşya planı, Zorunlu deprem sigortası (DASK) ve benzeri ürünler sunmaktadır.

Sağlık sigortası alanında, Elit özel sağlık sigortası, Elit acil sağlık sigortası, Tehlikeli hastalıklar sigortası, Önce sağlık sigortası gibi ürünlere sahiptir.

İş yeri sigortaları branşında, İş yeri paket sigortası, Akaryakıt paket sigortası, Kobi acil sağlık sigortası ve Kobi sorumluluk sigortası ve benzeri ürünlerle piyasada yer almaktadır.

Sompo Japan Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, Elit seyahat sigortası, Eğitim seyahat sigortası, Ekstrem sporlar seyahat sigortası, kredi kartı sigorta ürünleri ve farklı ferdi kaza sigorta ürünlerine de sahiptir.

Sompo Japan Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 250 8181 7/24 Yardım hattı aranabilir.

Sompo Japan Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.sompojapan.com.tr

http://www.sompojapan.com.tr/tr/hasar-islemleri/anlasmali-servisler/anlasmali-tamir-servisleri

http://www.sompojapan.com.tr/tr/iletisim/anlasmali-saglik-kuruluslari

http://www.sompojapan.com.tr/tr/iletisim/anlasmali-hekimler

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. Sompo Japan Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları servisler ve kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.