Sizde Yorum Ekleyin !
Konu *
İsim *
E-posta
Yorum *
Resim Doğrulama * Captcha ResmiResmi Yeniden Yükle
   
 

Yılmaz Yaprak: Trafik Sigortası

2015 yılında yaptırmam gereken Zorunlu trafik sigortası için aldığım en uygun teklifi buradan hiç düşünmeden yaptırdım, güven ve bilgi dolu yaklaşımlarından dolayı firma çalışanlarına teşekkür ederim. Bundan sonraki yıllarda da sizden trafik sigoramı yaptırmayı düşünüyorum.

Pazar, 22 Şubat 2015

Mehmet Tan: Yeşil Kart Sigortası

Yurtdışında kullanıdığım aracım için Türkiye'den yeni yeşil kart sigortasını buradan yaptırdım, hızlı teklif ve çok cüzi rakamlarla yaptırmanın hazını yaşıyorum, Türkiyedeki diğer konut vs sigortalarımı da buradan yaptıracağım, Selamlar.

Cumartesi, 24 Ocak 2015

Hasan Ali Kumaş: Trafik Sigortası

Daha önceki yıllarda da bu web sitesi aracılığıyla acente personelinden yaptırmış olduğum zorunlu trafik sigortamın bitmeden beni bilgilendirip fiyat araştırması ile dönüş yapan site, yine en uygun fiyata yaptırma hazzını yaşadım. Benim için üç beş önemli bir rakamdır, diğer acentelerden de fiyat almama rağmen hemen poliçemi onayadılm.

Pazar, 11 Ocak 2015

Hakan Mutlu: Yeşil Kart Sigortası

Yurtdışına çıkacağımdan aracım yaptırmam gereken green kart sigortasını yaptırdım, uygun fiyat ve hızlı destek verdikleri için acente çalışanlarına teşekkür ederim. Saatlerce beklemek yerine hemen işimi hallettim.

Cuma, 12 Aralık 2014

Mohammad Kabyl: Yabancı Sağlık Sigortası

Yabancı uyruklular için ikamet tezkeresine ihtiyaç olan genel sağlık sigortamı sigorta.com.tr 'den yaptırdım, gayet ilgili ve uygun fiyata yaptıkları için bundan sonraki dönemlerde de burasıyla çalışmaktan mutluluk duyacağım.

Çarşamba, 10 Aralık 2014

Gülçin Erol: Kasko Sigortası

Kaskosu bitmek üzere olan aracımın yeni kasko sigorta poliçesini almak için araştırma yaptığımda en uygun teklifi alıp şimdiden poliçeleştirdiğim web sitesidir. Sağolsunlar geçen seneki fiyatın yarısına yaptılar  Cool

Pazartesi, 01 Aralık 2014

Nuri Şen: Ortak Alan Sigortası

Sitemize yönetim olarak arayış içine girdiğimiz Site Ortak Alanlar Sigortasını en uygun fiyata web sitenizden aldım, bu sigorta ürünü hakkında pek bilgim olmamasına rağmen tüm detayları ile ilgili beni bilgilendirdikleri ayrıca ilgili teminatları konusunda artık fikir sahibi olduğum için acente çalışanlarına teşekkür ederim.

Salı, 18 Kasım 2014

İsmail Üstün: Zorunlu Trafik Sigortası

Aracıma karayolları zorunlu trafik sigortamı buradan yaptırdım, ancak şu dikkatimi çekti, tecrübeli ve profesyonel bir ekip olduklarını ve tüm sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı teklifleri bana sunarak en uygun fiyata sigorta aldığımı biliyorum, içim rahat.

Cuma, 14 Kasım 2014

Ahmet Karaca: Seyahat Sigortaası

Sık sık seyahat ettiğimden seyahat sağlık sigortamı sigorta.com.tr sitesinden aldım, göstedikleri ilgi ve alakadan memnunum, poliçemi hemen tanzim edip adresime yolladılar. Bundan sonraki sigorta poliçelerimde ilk adresim burası olacak. Teşekkürler..

Salı, 11 Kasım 2014

Ahmet Çalık: İşyeri Sigortası

İşyeri sigortası için teklif alıp kurumumuzun tüm risklerine yönelik bilgilendiren ve buna göre teminatlarımızı hazırlayıp poliçemi tanzim eden acente çalışanlarına teşekkür ederim, dilerim önümüzdeki yıllarda da aynı özveri ile kurumumuza yardımcı olurlar.

Perşembe, 06 Kasım 2014