Işık Sigorta

Işık Sigorta şirketi, 1995 yılında kurulmuştur. İlk günden itibaren sigorta bilincinin yaygınlaşması ve sektörün büyümesi yönünde çalışmayı ilke edinmiştir. Şirketin misyonu, sahip oldukları kurumsal değerlerle birlikte, sürdürülebilir, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve güven duyulan bir şirket olmaktır. Şirketin vizyonu ise çağın gerektirdiği değişimlere açık olmak, kendini yenileyebilmek ve kalıcı bir marka olmaktır.

Işık Sigorta şirketi gelişime açık ve yenilikçi olmaya çalışmaktadır. Zamanın gereklerine ve piyasa koşullarına uyarak çabuk hareket edebilmek için, çalışanların gelişimine ve teknolojik altyapıya önem vermektedir. Etik değerlere bağlı ve güvenilir bir şirket olarak, hem satış hem de satış sonrası hizmette müşteri beklentilerinin üstüne çıkmaya çalışmaktadır.

Işık Sigorta şirketi, kasko, trafik, sağlık, mühendislik, tarım, yangın, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma ve sorumluluk sigortaları da dahil tüm branşlarda faaliyet göstermektedir.

Otomobil sigortaları konusunda araç sahiplerine, Kasko sigortası, Zorunlu trafik sigortası ve benzeri farklı araç sigortaları sunmaktadır. Sağlık sigortası branşında Sağlık sigortası, Yurtdışı seyahat sağlık sigortası, Öğrenci acil durum sigortası ve benzeri ürünler ile yer almaktadır.

Işık Sigorta şirketi, bu sayılanlar yanında, Otel paket sigortası, Okulumuz paket sigortası, Geniş kapsamlı işyeri yangın sigortası,Eczane paket sigortası, akaryakıt paket sigortası, Konut güvence sigorta paketi, çeşitli sorumluluk sigortaları, çeşitli hırsızlık sigortaları, çeşitli mühendislik sigortaları ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Işık Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 4745 (IŞIK) numaralı hattı aranabilir.

Işık Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.isiksigorta.com

http://www.isiksigorta.com/anlasmali-servislerimiz.aspx?pageID=89

http://www.isiksigorta.com/anlasmali-cam-servislerimiz.aspx?pageID=149

 

Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.