HDI Sigorta

Talanx International bir Alman sigorta devidir HDI Sigorta şirketi bu grubun bir üyesidir. Bu şekilde şirket müşterilerini, uluslararası ekonomik gücün olanakları ile buluşturuyor. Talanx Grubu, Almanya’nın üçüncü büyük sigorta grubudur ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet vermektedir.

HDI Sigorta şirketinin vizyonu, sektöre yön veren ve aranan bir sigorta şirketi olmaktır. Misyonu ise müşterilerin ihtiyacına yönelik çözümler üretmektir. Bunları gerçekleştirebilmek için de güvenilir olmaya, yaratıcı olmaya, katılımcı davranmaya ve ulaşılabilir olmaya çalışmaktadır.

HDI Sigorta, ülkenin her tarafında bulunan profesyonel acentelerle hizmet sunmaktadır.

Şirketin, ISO 9001 Kalite Belgesi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve Yeşil Ofis Belgesi bulunmaktadır.

Bu arada, müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için, HDI Mobil Uygulama geliştirilmiştir. Bu şekilde poliçe bilgileri yanında hasar durumunda hasar işlemleri ile ilgili bilgiler de telefon üzerinden talep edilebilecektir.

HDI Sigorta şirketi, yangın, otomobil, nakliyat, mühendislik, tarım ve benzeri çok sayıda sigorta ürününe sahiptir. Bu anlamda müşterilerine, Sağlıklı konut sigortası, Kobi paket sigortası, Eko Kobi paket sigortası, İşyeri paket sigortası, Otel paket sigortası, Akaryakıt istasyonu paket sigortası, DASK sigortası, Genişletilmiş kasko sigortası, Kaskosuza kasko dar kapsamlı kasko sigortası, Dar kapsamlı kasko sigortası, Süper destek trafik sigortası, Zorunlu trafik sigortası, İnşaat tüm riskler sigortası, Montaj tüm riskler sigortası, Makine kırılması sigortası, Elektronik cihaz sigortası, Doğalgaz paket sigortası ve daha sayısız sigorta ürünü sunmaktadır.

HDI Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 8 434 (HDI) numaralı Kolay Hattı aranabilir.

HDI Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

www.hdisigorta.com.tr

http://www.hdisigorta.com.tr/anlasmali-tamir-servisleri.html

http://www.hdisigorta.com.tr/document/HDI_Check-up_Listesi.pdf

http://www.hdisigorta.com.tr/document/Medline_anlasmali_acil_yardim_hizmeti_noktalari.pdf

 

Sigortacılık kendine özgü kuralları ve uygulamaları olan bir hizmet dalıdır. HDI Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.