Ergo Sigorta

Ergo Grubu’nun dünya sigorta pazarındaki gücünü arkasında alan Ergo Sigorta şirketi, ülkemizde de ülke geneline yayılan 1500’den fazla sigorta acentesi ile birlikte sigortacılık sektöründe oldukça iddialı bir şirkettir. Ergo Sigorta şirketi, her durumda müşterilerinin yanında olmaya ve onların gereksinimlerine uygun çözümler üretmeye çalışmaktadır. Sahip olduğu geniş ürün portföyü ile bugün ve gelecekte müşterilerinin her türlü ihtiyacına karşı kişiye özel çözümler üretmek iddiasındadır. Ergo Sigorta şirketinin ülkenin hemen yerinde sağlık kuruluşları ve 1100 civarında oto servisi ile anlaşması vardır.

Ergo Sigorta şirketinin müşterilerine sunduğu ürünleri yedi başlıkta toplamak mümkündür: Yangιn sigortaları, Oto kaza sigortalarι, Oto dιşι kaza sigortaları, Mühendislik sigortalarι, Nakliyat sigortalarι, Tarιm sigortalarι ve Sağlιk sigortalarι.

Yangın sigortaları alanında, evleri ve iş yerlerinin güvence altına almak üzere, Bizim konut sigortaları, İşyeri paket sigortaları, Zorunlu deprem sigortası, Eczane paket poliçesi, Tıp paket sigortası, Eğitim paket sigortası, Akaryakıt sigortası, Otel paket sigortası ürünleri hazırlanmıştır.

Oto kaza sigortaları branşında, Kasko sigortası, Zorunlu mali sorumluluk (trafik) sigortası, İhtiyari mali sorumluluk sigorası, Ferdi koltuk sigortası, Zorunlu trafik sigortası, Trafik plus sigortası ve benzeri ürünler geliştirilmiştir.

Mühendislik sigortaları konusunda, projenin tamamlanma süresi içinde ortaya çıkacak riskler güvence altına alınmaktdır. Makine kırılması sigortası, Elektronik cihaz sigortası, İnşaat all risks sigortası, Montaj all risks sigortası, Doğalgaz tesisat sigortası bu ürünlerden birkaçıdır.

Ayrıca sağlık sigortaları dalında da Ergocan sağlık sigortası, Yüzde 100 tamamlayıcı sağlık sigortası, Kritik hastalık sigortası, Acil sağlık sigortası, VIP silver sağlık sigortası, VIP gold sağlık sigortası ve VIP platinum sağlık sigortası gibi ürünlere sahiptir.

Ergo Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 0 466 numaralı hattı aranabilir.

Ergo Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servislerin ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.ergoturkiye.com

http://www.ergoturkiye.com/web/231-1068-1-1/ergo_anasayfa/sigorta/anlasmali_kurumlar/anlasmali_saglik_kurumlari

 

Ergo Sigorta şirketi ve ürünleri hakkında, ya da anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.