Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta şirketi, 1925 yılında Atatürk’ün talimatı ile kurulan ilk ulusal bankamız Türkiye İş Bankası’nın öncülüğünde kurulmuştur ve ülkemizin ilk ulusal sigorta şirketidir. Her zaman ürün yaratmada, hizmet vermekte, teknoloji kullanımında ve kendini yenileme yeteneğinde sigorta sektörüne öncülük yapmıştır. İş Bankası’ndan aldığı sinerji ile mali güce, yaygın ve etkin bir hizmet ağına ve eğitimli ve nitelikli insan kaynağına sahip olmuştur.

Vizyonları, sigortacılıkta herkesin ilk tercih edeceği şirket olmak ve uluslararası sigortacılıkta da referans gösterilen bir güce ulaşmaktır. Misyonları, sektöre yön vermek, müşteri odaklı hizmet vermek, sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak ve finansal gücünü uluslararası standartlara taşımaktır.

Anadolu Sigorta şirketi, araç sigortaları, konut sigortaları, iş yeri sigortaları, sorumluluk sigortaları, nakliyat sigortaları ve sağlık sigortaları gibi çok farklı branşlarda ürün geliştirmiştir.

Araç sigortaları dalında müşterilerine, Birleşik kasko sigortası, Mehmetçik kasko sigortası, Maksimum trafik sigortası, Oto arıza sigortası, Zorunlu trafik sigortası, ve benzeri sigorta paketleri sunmaktadır.

Konut sigortaları dalında, Konut paket sigortası ve Zorunlu deprem sigortası gibi ürünlerle müşterilerin evilerini ve eşyalarını güvence altına almaktadır.

Mesleki sorumluluk sigortaları alanında ise muhasebeci, mali müşavir, mühendis, mimar ve avukat gibi çalışanların mesleklerini yaparken maruz kalabilecekleri tazminat taleplerini güvence altına almaktadır.

Sağlık sigortaları branşında da çok sayıda bireysel ve kurumsal sağlık sigorta paketleri bulunmaktadır. Özellikle Nefes sağlık sigortası, ani ve beklenmedik durumlarda anlaşmalı ya da anlaşmasız kurum ayrımı yapmaksızın, güvence tanımaktadır.

Anadolu Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 0850 724 0850 numaralı hattı aranabilir.

Anadolu Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servisler ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

http://www.anadolusigorta.com.tr

http://webap.anadolusigorta.com.tr/kurum.nsf/girisform

https://www.anadolusigorta.com.tr//tr/online-islemler/anlasmali-servis-islemleri/servis-bilgilerini-goruntuleme

 

Her ne kadar şirketlerin web siteleri doyurucu ve geniş açıklamalarla donatılmış olsalar da şirket hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.