Ak Sigorta

Ak Sigorta güven demektir, sloganını kullanan Ak Sigorta şirketi, 60 yılı aşkın bir süredir sigorta sektöründe bulunmaktadır ve ülkemizde sigorta denilince ilk akla gelen şirkettir. 1800’den fazla acenteye ve 3600 civarında anlaşmalı kuruluşa sahip olan şirket, bu geniş ağ ile ülkenin her yerinde hizmet sunmaktadır. Sigortacılık sektöründe değişimin öncüsü ve sektörün itici gücü olma özelliklerine sahiptir.

Ak Sigorta şirketi, köklü geçmişini çağdaş yenilikçi yaklaşımlarla birleştirmiş ve bu sayede, sektörün ülkemizde büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamıştır. Bu çalışmalar toplumsal sigorta bilincinin gelişmesini de olumlu yönde etkilemiştir. Sahip olduğu geniş hizmet ağı, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini ülkenin bütün kesimlerine ulaştırmaktadır.

Vizyonları, sigortacılık hizmetlerini kolay, basit ve erişilebilir hale getirmektir. Misyonları, yaşamı kolaylaştırmak için sigorta deneyimlerini sunarak değer yaratmaktır. Ak Sigorta şirketinin önem verdiği değerler, saygılı ve çözüm odaklı olmaktır. Yapılan her işte en iyiye ulaşmak için sürekli gelişime inanıyorlar ve insanların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru ürünleri sade hizmet anlayışı ve güncel teknoloji ile sunmaya çalışıyorlar.

Ak Sigorta şirketi, araç, konut, iş yeri, sağlık ve diğer branşlarda birbirinden farklı çok sayıda ürün geliştirmiştir. Kısaca bu ürünlere bakalım.

Araç sigortalarında, Oto kaskom sigortası, Muafiyetli oto kaskom sigortası, Ticari kasko sigortası ve Zorunlu trafik sigortası gibi farklı paketler hazırlanmıştır ve çeşitli ödeme kolaylıkları ile sunulmaktadır.

Yine konut sigortası alanında, Ev eşya sigortası ve Zorunlu deprem sigortası (DASK) ile ev ve eşyalar güvence altına alınmaktadır.

İş yeri sigortası alanında, siz işinize bakın biz sahip olduklarınıza! yaklaşımı ile İş yeri paket sigortası, Her daim nöbetçi sigorta, Akaryakıt paket sigortası ve Otel paket sigortası gibi farklı paketler hazırlanmıştır.

Sağlık sigortası alanında ise Bireysel sağlık sigortası, Kurumsal sağlık sigortası, Seyahat sağlık sigortası, Premium seyahat sigortası, Hayata devam sigortası, Sağlığa destek sigortası gibi ürünler bulunmaktadır.

Bu paketler içinde özellikle sağlığa destek sigortası, sağlıklı bir yaşam için büyük önem taşıyor. Tehlikeli hastalıklardan umulmadık ameliyatlara kadar birçok sağlık riski güvence altına alınmış oluyor. Kanser, kalp ve karaciğer yetmezliği, yapılacak organ nakilleri, böbrek yetmezliği, MS ve körlük gibi birçok tehlikeli hastalığa güvence sunan bu sigorta paketi hayat kurtarıcı bir özelliğe sahip. Bu sigorta ile tehlikeli hastalıklar ve ameliyatların yanında ameliyat sonrası yapılacak fizik tedavi masrafları, kaza durumunda acil tedavi masrafları ve avantajlı diş tedavi giderleri de güvence altına alınıyor.

Bunlar dışında şirket portföyünde, N’olur n’olmaz sigortası, Ferdi kaza sigortası, Yat sigortası, Nakliyat sigortası, Mühendislik sigortaları, Tarım sigortası, Hırsızlık sigortaları ve çeşitli mali sorumluluk sigortaları gibi sayısız sigorta çeşitleri bulunmaktadır.

Ak Sigorta şirketi, web sitesinde, hasar durumunda yapılacak işlemler, gerekli olan belgeler, ek hizmetler, kaza tesbit tutanağı ve hasar dosyasının görüntülemesi gibi hizmeltler de sunmaktadır.

Ak Sigorta şirketi ile işlemler konusunda ya da anlaşmalı servisler ve sağlık kuruluşları konusunda bilgi almak ihtiyacı olduğunda, şirketin 444 27 27 numaralı Ak Sigorta Hizmet Merkezi aranabilir.

Ak Sigorta şirketinin web sitesinin ve anlaşmalı olduğu servisler ve sağlık kuruluşlarının isimlerini görmek ve kendinize en yakın olanı bulmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

www.aksigorta.com.tr

http://www.aksigorta.com.tr/arama-islemleri/anlasmali-servisler

http://www.aksigorta.com.tr/arama-islemleri/anlasmali-saglik-kuruluslari

 

Ak Sigorta şirketi hakkında olsun, ürünleri hakkında olsun, anlaşma yaptıkları kuruluşlar hakkında olsun daha fazla bilgi almak ve karşılıklı görüşmek gereksinimi duyulursa, sigorta.com.tr web sitesinin deneyimli yöneticileri ve çalışanları her koşulda hizmet vermektedir.